Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
luda.l

Příspěvek

Ahoj!
Neznáte někdo Truck stop Teplice? Budu tu trávit 1.Máj tak nevim jestli OMW nebo Truck stop. Abych nevyhodil 250,- a nečuměl sám do betonu..
Homer:Jak by mě vzdělání mohlo udělat chytřejším? Vždy, když se naučím něco nového, dostane se něco jiného pryč z mozku. Pamatuješ jak jsem dělal ten kurz domácí výroby vína a zapomněl řídit?
stř dub 30, 2014 2:33 pm

matesák
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

Zdravím, neplánovaně jedu Itošku a tak bych si potřeboval udělat větší nákup. Večer budu projíždět Prahou a budu mít chvilku čas, tak bych tam rovnou nakoupil. Proto se chci zeptat jestli nevíte o nějakém parkovišti blízko obchodu. Přijíždět budu po D7 od Slaného a pojedu směrem na D5 na Plzeň.
stř črc 23, 2014 1:27 pm

špágr

Příspěvek

Skus tesco Zličín.nechalo se parkovat mezi tescem a renaultem. je to hned na kraji příjezdové cesty ale dlouho jsem tam nebyl.
stř črc 23, 2014 9:16 pm

JANEK 1

Nové parkoviště a pumpa

Příspěvek

Kdo jezdí na Kroměříž. Na D1 exit 244, nová pumpa, parkoviště, kuchyně, 2 x sprcha. Bistro Mořice.
pát srp 18, 2017 4:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkoviště

Příspěvek

Pro nas z Moravy,jedouci domu v ctvrtek vecer treba,Na Studenou loucku uz moc nejezdim,je to tam plne uz odpo,navic ten system otaceni vzadu,jak se postavi nejaka sedmituna doprostred treba,je unikatni.Tak jezdim na Kocliřov,na krizovatce pod kopcem se dam vlevo z 1/35,do prava to je na Svitavy.V te dedine je velke parkoviste z obou stran,levna hospoda,vedle potraviny,takze tam.Realativne tam je klid,kupodivu zadny polak tam jeste nestoji(nic pro ti nim nemam).Kdyby naahodou bylo parkoviste uplne plne,pokracovat dal na konci dediny je dlouhy pas de se da stat,stoji tam drevari hlavne.Neni treba se tocit,vyjedes primo pred tunelem.
Neřeším...
ned srp 20, 2017 9:31 am

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“