Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Davcza

Re: navigace a jeji vyber

Příspěvek

Zaprvé, naplánovanou trasu si můžeš prohlédnout detailně ještě před tím než vyjedeš, Sygic nějakou navrhne, ty si to projdeš, přibližíš si všechno jak potřebuješ, a hned uvidíš kudy se tě chystá vést a proč (zákazové značky jsou tam přímo na mapě vidět).

Zadruhé, žádná navigace, ani Sygic, není stoprocentní, a některé zákazy prostě v databázi nemá. Už se mi stalo, že nevěděla dokonce o nízkém mostu. Na druhou stranu, nízké mosty jsou obvykle značené dostatečně výrazně a dlouho dopředu, takže stačí aspoň trochu sledovat značky.
Pokud se teda nebavíme o Itálii nebo podobném lajdákově, kde se o výšce mostu dozvíš asi 20 metrů před ním. Ale to se tě s podvalem asi netýká...
ned srp 13, 2017 2:12 pm

Romansoliss

Příspěvek

To samozřejmě. Jako u každé navi. Ale jak sem psal výše. Jezdím u stavební firmy. Do zákazu musím. A pokud si tu trasu nebudu moct naplánovat, kvůli "zatvrzelosti" navigace, tak je pro mě asi truck verze zbytečná. Hodila by se mi jen kvůli výškám mostů...

Pro Davcza....byl si rychlejší. Takže tento můj příspěvěk moc nedává smysl. Každopádně díky. :)
ned srp 13, 2017 9:28 pm

CSIKI-NZ

Příspěvek

Zdravím všetkých. Máte niekto skúsenosti so zabudovanou navigáciou v IVECO HI-WAY? Totižto mal som možnosť zajazdiť si na demo ťahači,v ktorom to fungovalo. Nakoniec mi šéf kúpil iné IVECO, kde mi SD karta navigácie chýba,a na display-i IVECONNECT-u je simbol navigácie neaktívny. Moja otázka teda znie: Teoreticky by stačilo zkopírovať kartu so všetkými dátami,vsunúť ju,a mohlo by to fungovať? Alebo si ju musím zakúpiť origo? Prípadne to chce nejaký špeci postup v IVECU?
úte říj 10, 2017 7:00 pm

wckr

Příspěvek

Ahoj, nevím jak přesně to funguje. Ale mám dostat hi-waye aa šef mi tam chce právě koupit tu kartu. Stojí 300 eur. A je to klasické IGO. Co kluci zkoušeli tak to moc ojebat nejde, prostě ten soft nechce pracovat s tím iveco connect. Když bylo auto nové tak tam karta byla ale pak došla platnost a řidič ji nevyžadoval, že mu stačí mapy. Mě jako nováčkovi jí tam chce šéf zas koupit.
No hele pokud s tím nějak pohneš tak dej vědět. Ale co říkali od nás kluci tak to obejít nešlo.
A taky říkal řidič že se vypla když ji člověk nejvíc potřeboval :D

Já se ted snažím nacpat do notasu automapu.pl a nějak mi to nejde :?
ned říj 15, 2017 1:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“