Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Rafan

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

No podle mě ty Černé ovce je pořád o ničem. Před pár lety natáčel i u firmy kde jsem byl v té době zaměstnán Autodoprava Jaroslav Švec z Postřižína. Název dílu byl zápočtový list a nic se nezměnilo. Když jsem u Švece skončil tak mzda za dva měsíce a započtak nikde soud už trvá pár let a jediné co z toho mám je běhání po policajtech. Když jsem ho potkal na Mělníku tak jsem se neudržel a udělal jsem to po svém ale našel se aktivní blbec co to natočil na mobil a předal policajtům. Tím bych mu chtěl i poděkovat že natočil hezké video. Děkuji
ned pro 17, 2017 10:08 pm

4215

Příspěvek

Zde je pohled z obou stran barikády na stejný problém jako je v dopravě. http://www.farmweb.cz/index.php?page=vi ... 56356#skok
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 29, 2017 3:08 pm

4215

Příspěvek

Firmy rozdávaly na závěr roku odměny, ale chlubit se tím nechtěli,aby si zaměstnanci nezvykli. :D :D :D Reportáž na Primě. :D :D :D Když si zvyknem nedostávat výplatu, tak nebudou muset být peníze. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 29, 2017 8:22 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nahodou mi sef zdelil ze mi zvysuje plat o litr,pristi rok.13.platy zrusil jeste jak byla tzv.krize(zadna nebyla,samozrejme)Misto ni jsem dostal nejakou vestu s napisama Volvo,tak to necham babe doma at v ni okopava kobzole.
Neřeším...
pát pro 29, 2017 9:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“