Zde je volný prostor pro diskuze členů různých řidičských spolků v ČR.

Moderátor: Foglik

Odpovědět
volvo 5

vykrádaní kamionu

Příspěvek

Ahoj kluci teda, převážně kluci nechci zde nikoho urazit-chtěl bych otevřít téma vykradení kabiny kamionu ,přímo výměna tankovací karty a skopírování dekavy-to to všechno se mi stalo ve francii na pumpě ,když jsem si odskočil na 10minut na wc.Samozřejmě jsem měl kamion zamčený,ale dostali se tam a když jsem přišel nic jsem nepoznal až ve španělsku když jsem vytáhl kartu že natankuju ,byla už zablokovaná a vytočeno 1600litru nafty ,ale to není konec chtěl jsem ty natočit na dekavu a ta byla taky už zablokovaná a vytočeno 1490l nafty.Nevím co bude dál všichni od toho dávají ruce pryč škoda činí 120tisíc dovolání nikde ,Máte někdo stejnou zkušenost prosím ozvě te se dík
úte říj 17, 2017 8:26 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

klobouk dolu pred nema za profi praci.udelal to skutecne dobre,aby sis niceho nevsiml,vse to harampadi navi notas ti tam nechal,at si niceho nevsimnes.potreboval jen cas na naklonovani tve karty,pak uz jen tankoval.je to profi prace,o ktere jsem uz psal davno v sekci,,kradeze nafty,,.ze nekdo nechava penizenky,karty v aute je jeho problem,treba na minutu,zlodej ktery te chce vykrast se dobre diva ze jses na hajzl s prazdnyma rukama a yuzije to,je uplne jedno kde pumpa ci parking.ja to delam opacne jak vylezu ven zamknu,vytahnu venku penizenku jako ze pocitam drobny a jdu na pumpu,ten co me sleduje vi ze ji mam u sebe aspon.
Neřeším...
sob pro 30, 2017 11:07 am

Odpovědět

Zpět na „Řidičská sdružení ČR“