Obsah fóra TRUCK-FORUM.cz
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Klub řidičů nákladních automobilů Renault
Autor Zpráva
Příspěvek Klub řidičů nákladních automobilů Renault 
Nevíte jestli existuje nějáký klub řidičů nákladních automobilů Renault?

Díky moc za info

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Příspěvek  
Vím, že něco podobnýho má Volvo...ale o Renaultu,....netuším. Nemaj něco na oficiálních stránkách?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Příspěvek  
david napsal:
něco podobnýho má Volvo

vlna

http://www.vwwest.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Příspěvek  
martin_100 napsal:
david napsal:
něco podobnýho má Volvo

vlna

Copak ,copak tady si někdo zkoušel vkládat smajlíki , nebo co Question Laughing Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Příspěvek  
spíš chtěl zase ukázat, že je volvo lepší...no

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Příspěvek  
david napsal:
spíš chtěl zase ukázat, že je volvo lepší...no

Já vím ,ale musel jsem ho popíchnout Smich Smich

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Příspěvek  
Jinak jsem prošel stránky www.renault-trucks.cz a opravdu tam není ani slovo o nějakém klubu řidičů.

Holoskaa....ty máš Renaulta? a jakýho? pochlub se Wink

Příspěvek  
david napsal:
Jinak jsem prošel stránky www.renault-trucks.cz a opravdu tam není ani slovo o nějakém klubu řidičů.

Renault Mïdliner/Midlum Razz

Příspěvek  
david napsal:

Renault Midliner Razz

Příspěvek  
holoskaa napsal:
david napsal:

Renault Midliner Razz

Tak se pochlub fotečkou (aspoň auta) v sekci Pokec - Fota Vašich plecháčků...co;-) A? Tě můžem zdravit, až Te někde potkáme.

Příspěvek  
martin_100 napsal:
david napsal:
něco podobnýho má Volvo

vlna

Klub řidičů má i SCANIE Twisted Evil Twisted Evil

Příspěvek  
RENAULT je mrdka.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Příspěvek  
intercool napsal:
RENAULT je mrdka.....

si debil -bohužel to takhle musim napsat je to sice auto s píčou ALE každý auto když se s ním zachází jak má a dostane svoje tak slouží většinou dobře ať je to amerika nebo liazka a všechno okolo a když si do auta posadíš debila -paliče obložení -kurviče gum -a dřeváka nevydrží mu pod rukama nic ....... neni to tvuj případ???? Question Wink Confused Very Happy
nic ve zlym - co jsi napsal sem nepatří :mad:

Ne, to můj případ není. Premium 420 dci nejede tak, jako normální auto, které má 420 koní a je nepohodlné a navíc vevnitř blbě zpracované. V porovnání se všema tahačema je to sráč. (nemluvím o novém premiu)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Příspěvek Klub řidičů Renault Trucks 
Klub řidičů Renault Trucks

Hoja hoja, tak jsem koukala, že Renault něco rozjel, mrkněte na www.klubridicurt.cz (www.klubvodicovrt.sk). Prihlaseni je zdarma, staci v nekterym z jejich servisu vyplnit prihlasku a dostanete nejakej balicek s drobnyma darkama, clenskou kartu. Mate vstup do e-shopu, kde slibuji Renault obleceni a nejaky dalsi drobnosti a pripravuji i ruzne slevy v jejich servisech. Mate s tim uz nekdo zkusenosti?

Zatim to vypada dobre! Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další